P. – Sv. no 10:00 līdz 21:00
Tālr. (+371) 24-205-205 Nikolajs

Jahtu noma cenas. Cik maksā jahtas noma Latvijā?

Šis jautājums ir būtisks ikvienam, kurš vēlas īrēt jahtu uz ilgu laiku vai pastaigāties ar jahtu uz dažām stundām.

Lai atbildētu uz šo jautājumu, ir jāsaprot pasūtītāja vēlmes un paredzētais pasākuma budžets, jo visu laivu cenas mājaslapā ir norādītas pa stundām. Ja jahta tiek iznomāta uz ilgāku laiku par 1 dienu, nosacījumi tiek sarunāti atsevišķi.
Paredzamā cena par 1 stundas laivas nomu ir no 35 eiro līdz 800 eiro. 

Galvenie kritēriji jahtas nomas cenas veidošanai:

Jahtas tips

Buru laiva vai motorjahta? Ir 4 galvenie laivu veidi, proti: buru jahta, buru katamarāns, mazā motorjahta un liela divstāvu “flybridge” motorjahta.

Jahtas izmērs

Liela nozīme ir jahtas izmēriem, jo kuģa laukums nodrošina komfortu un iespējas pasākuma norisei. Mūsu flotilē ir jahtas un laivas no 28,5 līdz 65 pēdām, kas spēj apmierināt jebkuras vietējā Latvijas reģiona vajadzības.

Jahtas atrašanās vieta

Svarīga ir arī jahtas atrašanās vieta. Ja klientam ir nepieciešama jahta Rīgā, un klients ir izvēlējies jahtu, kas atrodas Jūrmalā, tad papildus būs jāmaksā par jahtas pārvešanu no Jūrmalas uz Rīgu un pretējā virzienā no Rīgas uz Jūrmalu. Transfēra izmaksas vienā vai abos virzienos ir vidēji no 150 līdz 350 eiro. Vienmēr ir jāņem vērā jahtas atrašanās vieta, jo tas var ietekmēt čartera galīgās izmaksas.

Laika periods

Būtisks faktors ir arī nomāto stundu skaits, jo ilgāks būs jahtas nomas periods, jo lētāk tā būs par 1 stundu. Tā kā pirms katra brauciena ar jahtu tiek veikta tīrīšana un degvielas uzpilde ar degvielu un ūdeni.
 
Sezonalitāte un nedēļas diena

Burāšanā Latvijā, kā arī visā pasaulē ir vērojama sezonalitāte. Sezona tiek atklāta 1. maijā un tiek slēgta 31. oktobrī. Maijs un oktobris tiek uzskatīti par "zemo sezonu", jo šajā laikā laiks ir vēsāks. Laiks no jūnija līdz augustam tiek uzskatīts par "augsto sezonu". Svarīga ir arī nedēļas diena, jo ir palielināts pieprasījums pēc pasākumiem uz jahtas brīvdienās. Darba dienās pēc dažām jahtām pieprasījums ir mazāks, tāpēc arī nomas cena ir zemāka.

Rezervējiet savu burāšanas braucienu tūlīt
+371 24 205 205