P. – Sv. no 10:00 līdz 21:00
Tālr. (+371) 24-205-205 Nikolajs

Ar jahtu no Rīgas līdz Jūrmalai. Maršruts uz 4 stundām.

Šis maršruts ir paredzēts ilgākam ceļojumam un ir ļoti pieprasīts. Parasti šim maršrutam izvēlas divstāvu jahtu. Jahta ar kreisēšanas ātrumu 14 km stundā no Rīgas uz Jūrmalu (stacija Majori) aizvedīs jūs 2 stundu laikā. Tur tā apstāsies uz ūdens un nometīs enkuru un pēc pusstundas dosies atpakaļ uz Rīgu.
 
Šajā maršrutā pēc klienta pieprasījuma ir iespējams arī noīrēt jahtu pastaigai vienā virzienā. Jūs sasniegsiet savu galamērķi, un laiva atgriezīsies bez jums.
 
Pa ceļam pēc viesu vēlēšanās laiva var paātrināties līdz 45-60 km stundā kļūt par gliseri. Ar šādu ātrumu, ja nepieciešams, jūs varēsiet nokļūt jebkurā vietā ievērojami ātrāk.
 
Ceļā uz Jūrmalu 2 stundu brauciena laikā jūs iepazīsities ar Rīgas centrālo ostu, ar stāvošiem tirdzniecības kuģiem, redzēsit ogļu termināli, Buļļupes un Daugavas upes krostojumā redzēsiet nelielu salu “Mīlestība”, iziesiet zem daudziem dzelzceļa un transporta tiltiem, divreiz nobrauksiet gar izeju jūrā (pirmo reizi Daugavas upē, otro reizi Lielupes upē).
 
Arī pa ceļam jūs sastapsieties ar daudziem skaistiem priežu mežiem, laukiem un milzīgiem smilšainiem kalniem
 
Īrējot jahtu uz 6 stundām vai ilgāk, jums būs laiks veikt pāris pieturas, lai nopeldētos dažādās upēs, doties daudz tālāk Jūrmalā un vēlāk mainot maršrutu, atgriezties atpakaļ Rīgā, braucot pa jūru.
 
Pietiek ar 6-8 stundām, lai izpētītu Rīgas kreiso pusi Jūrmalas virzienā, izstaigātu visas galvenās ūdenstilpes, mainītu atgriešanās maršrutu un atgriezties no Rīgas jūras līča puses.
 
Šajā virzienā jūs varat staigāt arī ar buru jahtu. Bet šim nolūkam ir jāveic aplis un jāmaina maršruts. Minimālais laiks šim maršrutam ir 6 stundas. Tā kā distance ir garāka un buru jahta iet daudz lēnāk.
 
Jebkurā gadījumā uz buru vai motorjahtas jūs iegūsiet daudz pozitīvu emociju un daudz brīnišķīgu fotoattēlu. 
 
Daudzi lūdz sastādīt maršrutu tā, lai būtu pietura pie restorāna uz ūdens Jūrmalā, un pēc pāris stundām atgriezties uz jahtas atpakaļ uz Rīgu.
 
 
Tiekamies uz viļņiem