P. – Sv. no 10:00 līdz 21:00
Tālr. (+371) 24-205-205 Nikolajs

Jahtas, kutera, motorjahtas noma Latvijā. Sezona 2019.

Kas ir jāzina, lai īrētu jahtu?
Jahtas nomai ir jāsaprot sekojošie momenti. Sākumā izvēlieties jahtas tipu:
motorkuteri/motorjahtu vai buru jahtu. Atšķirība starp diviem variantiem ietver sevī sekojošo:
- motorjahta
Galvenā priekšrocība ir mobilitāte, ar šo jahtu tipu jūs varat braukt jebkur – pa upēm, ezeriem, zem tiltiem, pa kanāliem un jūru. Iespēja braukt lēngaitā ar ātrumu 10 km stundā, kā arī, nepieciešamības gadījumā, paātrināties līdz 50 km stundā. Galvenais šī varianta mīnuss ir palielināts degvielas patēriņš.
- buru jahta
Šī varianta galvenā priekšrocība ir iespēja kustēties, izmantojot motoru ar ātrumu 8 km stundā, kā arī atklātos ūdeņos braukt ar buru. Taupīt degvielu un baudīt romantisko garastāvokli zem buras. Būtiskie negatīvie argumenti ir mazs ātrums un neiespējamība braukt zem tiltiem. Tas nozīmē, ka jūsu maršruts var būt sastādīts tikai pēc viena scenārija, – izeja jūrā.
Tāpat arī svarīgs faktors jahtas vai kutera nomai ir cena. Motorjahtas ir ievērojami dārgākas, nekā buru jahtas, atbilstoši atšķiras īres cena. Mūsu vietnē zem katras laivas jūs atradīsiet stundu izcenojumus.
 
Tāpat arī ir jāpievērš uzmanība jahtas atrašanās vietai Rīgā vai Jūrmalā. Ja jahta atrodas jums neērtajā vietā, tad dažreiz nav lietderīgi transportēt to no Jūrmalas uz Rīgu vai otrādi. Vienkāršāk un lētāk atrast derīgo jahtu tuvāk jums.